Koncert Laureatów XX Powiatowego Konkursu Kolęd i Pastorałek

W niedzielę 4 lutego odbył się Jubileuszowy XX Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek. Do tegorocznego konkursu zgłosiło się 54 solistów w wieku od 7 do 18 lat, którzy wystąpili w czterech kategoriach wiekowych oraz 10 zespołów i duetów ze szkoły podstawowej.
Uczestnicy śpiewali nie tylko kolędy i pastorałki lecz także inne utwory o tematyce zimowej i świątecznej, również w języku angielskim. Wykonawców oceniło czteroosobowe jury składające się z profesjonalnych muzyków i wokalistów.

Nasz uczeń z klasy 2r Technikum Nr 1 Paweł Drewnowski z piosenką „Uciekali” zdobył II miejsce w Kategorii IV – soliści z rocznika 2006-2008. 

Serdecznie Pawłowi gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *