Studniówka 2024

W piątkowy wieczór, 2 lutego, salę bankietową „Biała Perla” w Ostrowie, wypełniły blask i wytworność, dzięki studniówce uczniów ZSEG im. St. Staszica w Otwocku. Część oficjalną uroczystości rozpoczęło powitanie przez p. Dyrektor Apolonię Żołądek wszystkich przybyłych gości m. in.: Starostę Otwockiego p. Krzysztofa Szczegielniaka, Prezydenta Otwocka p. Jarosława Margielskiego oraz Członka Zarządu Powiatu p. Kingę Błaszczyk, a także nauczycieli oraz rodziców.

Po przemówieniach uczniowie podziękowali wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za wsparcie ich podczas kilkuletniej edukacji. Następnie Pani Dyrektor życzyła uczniom wyjątkowego wieczoru i wspanialej zabawy, a słowami „Poloneza czas zacząć” rozpoczęła bal studniówkowy. Uczniowie bawili się do białego rana. Gorące podziękowania za przygotowanie choreografii składamy p. Marcinowi Bylince, który poświęcał swój czas, aby uczniowie pięknie zatańczyli poloneza. 💃🏿🕺🏿🎶

Teledysk studniówkowy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *