Sukces naszych nauczycieli w konkursie „Zawodowiec Roku 2022”

W dniu 14 marca 2023 roku w Hotelu Bellotto w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia prestiżowego tytułu Zawodowca Roku 2022 najlepszym nauczycielom kształcenia zawodowego ze szkół z całej Polski. Na uroczystości obecni byli także nominowani w poszczególnych kategoriach nauczyciele naszej szkoły – pani Alicja Piwnik oraz pan Piotr Sabała. Ostatecznie wyróżnienia i tytuły laureatów przyznano 118 nominowanym w 52 dziedzinach.

Z dumą informujemy, iż w pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu ministerialnego zaszczytny tytuł Zawodowca Roku 2022 otrzymał pan Piotr Sabała – nauczyciel przedmiotów gastronomiczno-spożywczych oraz chemii w dziedzinie przetwórstwo spożywcze, natomiast wyróżnienie w branży ekonomia i rachunkowość otrzymała pani Alicja Piwnik – nauczyciel przedmiotów ekonomicznych.

Celem konkursu było wyłonienie i nagrodzenie najbardziej kreatywnych nauczycieli techników, szkół branżowych oraz centrów kształcenia zawodowego, którzy z pasją i zaangażowaniem edukują przyszłych profesjonalistów i kompetentnych specjalistów w swoim zawodzie, a jednocześnie są wzorem dla innych nauczycieli.

Inicjatorem Konkursu było Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji oraz KGHM Polska Miedź.

Link na stronę Ministerstwa Edukacji i Nauki:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/poznalismy-najlepszych-nauczycieli-zawodowcow?fbclid=IwAR261D2s30ybJvpEuSaLfpi_MhgMsrVW_D0Xa_k0ArDtKLGiETLmcbNWepA

Link na stronę FRSE:

https://www.frse.org.pl/aktualnosci/poznalismy-najlepszych-nauczycieli-zawodowcow?fbclid=IwAR11pDlCr4WCR61y1XL7RH3pynybAonk3glHZejBhHmokQVdO4JL9WBshqI

Gratulujemy sukcesu naszym dydaktykom i życzymy powodzenia w realizacji kolejnych przedsięwzięć i inicjatyw!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *