Konkursy/Olimpiady

Rok szkolny 2020/2021

  • Agnieszka Poncyleusz i Kamil Stańczak – laureaci Olimpiady o Żywności i Żywieniu
  • Agnieszka Poncyleusz – laureatka XLIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – pion gastronomiczny
  • Justyna Grzegrzółka, Marta Dziewulska, Natalia Krążała, Zuzanna Szuchnik, Weronika Konarzewska, Kinga Krzycholik, Martyna Kośmicka, Wiktoria Żołądek, Maja Sawicka  – laureatki Brązowego Wilka za najlepszy projekt społeczny, finalistki ogólnopolskiego konkursu „Olimpiada Zwolnieni z teorii”- VII edycja

Rok szkolny 2019/2020

  • Natalia Pawlik, Katarzyna Baranowska, Julia Wąsowska – laureatki Brązowego Wilka za najlepszy projekt społeczny, finalistki ogólnopolskiego konkursu „Olimpiada Zwolnieni z teorii”- VI edycja
  • Marta Dziewulska – zdobyła II miejsce w  Konkursie wojewódzkim , „Powstanie warszawskie w świadomości potomnych”, kategoria praca literacka.
  • Milena Rżysko, Wiktoria Pielak – Zajęły II miesce w Powiatowym konkursie recytatorskim” Wokół Słowackiego”, wróżniony został Kamil Mętrak
  • Klaudia Maczyńska – zdobyła I miejsce w Wojewódzkim Międzyszkolnym Konkursie “Subway or Underground”
  • Dominika Kozłowska – zdobyła II miejsce w Wojewódzkim Międzyszkolnym Konkursie “Subway or Underground”

Rok szkolny 2018/2019

  • Patrycja Kurek – zdobyła tytuł FINALISTKI  Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej
  • Natalia Woźnica, Bartłomiej Kocyk, Magdalena Nowak, Paulina Dłużyńska, Agata Choim, Katarzyna Krydowska, Angelika Kucharska, Daniel Ocypa, Dawid Bartnicki- laureaci Brązowego Wilka za najlepszy projekt społeczny, finalistki ogólnopolskiego konkursu „Olimpiada Zwolnieni z teorii”- V edycja
  • Julia Drachel – zdobyła II miejsce w  „Wielkim Konkursie Niepodległośći ” (organizator Biblioteka Publiczna i miasto Otwock)
  • Mateusz Lewiński – zajął II miejsce w III Konkursie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej
  • Beata Ołdak, Kacper Wasążnik, Aleksandra Rewer i Daria Kozłowska – laureaci Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Konkursu OPERATION

Rok szkolny 2017/2018

  • Karol Kałowski – zdobył tytuł LAUREATA Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej
  • W Magdalena Obara- II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kulinarny Talent Roberta Sowy
  • Natalia Grzegrzółka Adamska i Milena Konarzewska – X i XII miejsce w Olimpiada Wiedzy o Żywieniu
  • Aleksandra Ciborowska, Natalia Smolińska Karolina Hajdacka, Aleksandra Janiak, Natalia Baranowska, Aleksandra Zawada, Sara Żołnik – laureatki Brązowego Wilka za najlepszy projekt społeczny, finalistki ogólnopolskiego konkursu „Olimpiada Zwolnieni z teorii”- IV edycja
  • Weronika Bakuła- zdobyła tytuł FINALISTY Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „EUKLIDES”
  • Klaudia Boruta, Damian Dudek, Oliwia urbaniak, Weronika Wojciechowska, Sebastian Olejnik – laureaci Międzyszkolnego Konkursu Jezyka Angielskiego Konkursu OPERATION
     

Rok szkolny 2016/2017

  • Klaudia Nalewajek i Kacper Wasążnik – zdobyli tytuł FINALISTY Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej
  • Nalewajek Zuzanna Adamska i Jakub Jabłoński – XII i XIV miejsce w Olimpiada Wiedzy o Żywieniu
  • Marek Piętka– XI miejsce w finale Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „EUKLIDES” – 2017r.

Rok szkolny 2015/2016

  • Klaudia Nalewajek zdobyła tytuł FINALISTY Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej
  • Magdalena Piętka i Michał Krzywiec – finał konkursu “Zgotuj sobie sukces”
  • Robert Kucharski zdobył tytuł FINALISTY Olimpiady Wiedzy Hotelarskie
  • Tomasz Symański – II miejsce w ogólnopolskim konkursie historycznym

Rok szkolny 2014/2015

  •  Najlepsza klasa wojskowa w II Centralnym Zlocie Klas Mundurowych 2015 r.

Rok szkolny 2013/2014

  • Justyna Cygan zdobyła tytuł FINALISTY Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej
  • II miejsce w Przeglądzie Jasełek organizowanym przez Otwockie Centrum Kultury – 2013 r. – szczegóły

Rok szkolny 2012/2013

  • Emilia Fabjaniak zdobyła tytuł FINALISTY Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej
  • Katarzyna Nejman zdobyła tytuł FINALISTY Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu
  • Bartosz Stępień zdobył tytuł FINALISTY Olimpiady Wiedzy o Bankach
  • Ogólnopolski Przegląd Klas Mundurowych – I miejsce 2013 r.

 Rok szkolny 2011/2012

  • Magdalena Lewandowska i Damian Parol zdobyli I miejsce w Konkursie Sztuki Kulinarnej “Dzień ziemniaka”,
  •  Sebastian Wilczek zdobył IV miejsce kulinarnym „Życie ze smakiem-Piłkarskie przysmaki”
  • Wojciech Walkiewicz zdobył II miejsce w Konkursie Wiedzy Ekonomicznej
  • Katarzyna Nejman zdobyła tytuł FINALISTY Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu 
  • Karolina Wawer zdobyła tytuł FINALISTY Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej 
  • Sebastian Wilczek i Adrian Jastrzębski wzięli udział w finale konkursu pt: „Dania Rybne w tradycji Świąt Bożego Narodzenia”
  • Łukasz Jesiotr i Wojciech Gołębiowski wzięli udział w półfinale konkursu “Zgotuj Sobie Sukces
  • Piotr Sabała zdobył II miejsce w konkursie kelnerskim “Kuchnia Polska na Mazowszu
  • Sebastian Wilczek i Karol Owczarczyk zdobyli III miejsce w konkursie kulinarnym “Kuchnia Polska na Mazowszu

Rok szkolny 2010/2011

  • Sebastian Wilczek wziął udział w finale Turnieju Szkół Gastronomicznych “Drób na wielkanocnym stole”
  • Sebastian Wilczek i Karol Owczarczyk zajęli II miejsce w konkursie gastronomicznym “Kuchnia Polska na Mazowszu”
  • Adrian Jastrzębski wziął udział w finale konkursu ‘Wigilijne dania rybne”
  • Paulina Wyszomirska i Emil Bąk wzięli udział w konkursie “Zgotuj Sobie Sukces”
  • p. Mirosława Ciecieląg – nauczycielka przedsiębiorczości uzyskała tytuł Najlepszego Nauczyciela Przedsiębiorczości w województwie mazowieckim”
  • Daniel Cała zdobył nagrodę główną w konkursie na pracę promującą płatności bezgotówkowe pt: ” Zycie z kontem”
  • Daniel Cała i Wojciech Walkiewicz zdobyli nagrodę główną  na slogan promujący płatności bezgotówkowe
  • Trzyosobowe drużyny uczniów reprezentowały Polskę w Europejskim Konkursie Zarządzania Firmą JA-YE Europe Titan Challenge dochodząc do półfinału
  • Wojciech Walkiewicz został laureatem międzynarodowego konkursu matematycznego “Euklides”, a szkoła drużynowo zajęła II miejsce – 2011 r.
  • Marlena Jedlińska zajęła I miejsce w konkursie “Moja przygoda z wolontariatem” – 2011 r.

Rok szkolny 2008/2009

  • Joanna Madejak i Piotr Gajewski awansowali do etapu regionalnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – 2009 r.

Rok szkolny 2007/2008

  • Iwona Szeremeta i Joanna Madejak awansowały do etapu regionalnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – 2008 r.