XX Jubileuszowy Konkurs Piosenki Polskiej w Otwocku

W dniu 12 maja br. odbył się XX Jubileuszowy Konkurs Piosenki Polskiej w Otwocku. Paweł Drewnowski uczeń klasy 2r, który reprezentował ZSEG zdobył 3 miejsce w Kategorii IV – soliści z rocznika 2006-2008. 

Wystąpiło czternastu spośród osiemnastu nagrodzonych Laureatów. Występujący oraz pozostali wyróżnieni, odebrali nagrody i dyplomy z rąk Dyrektor PMDK Ewy Barbary Musiejko i jednej tegorocznych jurorek – Leny Fischer. Pani Lena nie tylko osobiście pogratulowała nagrodzonym i wyróżnionym, ale również zaśpiewała dla nas dwa utwory – „Sen o Warszawie” oraz „Technologie nieba” własnego autorstwa. Dziękujemy wszystkim Uczestnikom Konkursu, Nauczycielom, a także naszej wspaniałej Publiczności.
Koncert poprowadziła Renata Kostrzyńska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *