Złoto i srebro lekkoatletów ZSEG Otwock!

W czwartek 1 czerwca na Gminnym stadionie w Kołbieli odbyły się Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Ponadpodstawowych w Lekkiej Atletyce Dziewcząt i Chłopców. Intensywne przygotowywania naszej reprezentacji do zawodów dały oczekiwane efekty końcowe w postaci drużynowego pierwszego miejsca w kategorii dziewcząt i drugiego w kategorii chłopców. Indywidulanie nasz szkoła zdobyła 16 medali w tym siedem złotych, sześć srebrnych i  trzy brązowe. Wszystkim uczestnikom zawodów składamy ogromne gratulacje.

Zawody lekkoatletyczne zamknęły rywalizacją sportową w tym roku szkolnym, teraz czekamy na klasyfikację końcową na najlepszą szkołę w sporcie w roku szkolnym 2022/23.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *