Studniówka 2023

Olśniewające kreacje, eleganckie garnitury, wspaniały bal. Kolejna studniówka za nami! W piątek, 27 stycznia 2023 roku, na sali bankietowej „Biała Perła” bawili się uczniowie Zespołu Szkół  Ekonomiczno – Gastronomicznych.

Na tym wyjątkowym balu zebrali się Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych Pani Apolonia Żołądek, Przewodnicząca Rady Powiatu Otwockiego Pani Grażyna Kilbach, Starosta Otwocki Pan Krzysztof Szczegielniak, Prezydent Miasta Otwocka Pan Jarosław Margielski, Członek Zarządu Powiatu Otwockiego Pani Kinga Błaszczyk, Dyrektor Oświaty Powiatowej w Otwocku Pani Hanna Majewska – Smółka.

Na studniówce bawili się  uczniowie sześciu klas technikum wraz z wychowawcami.

Nie zabrakło wielu ciepłych słów podziękowań i życzeń powodzenia na maturze skierowanych do uczniów przez zaproszonych gości. Następnie młodzież odtańczyła tradycyjnie poloneza.

Co było dalej? Już tylko śpiewy i zabawa do białego rana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *