Czwarte miejsce  w Niepodległościowym Turnieju Siatkówki

W piątek 11 listopada reprezentacja siatkarzy naszej szkoły wzięła udział w piątej edycji Niepodległościowego Turnieju Siatkówki który rozegrany został na Hali Sportowej w Celestynowie.

W turnieju wzięły udział drużyny reprezentujące Samorząd, Służby Mundurowe oraz Oświatę z terenu Gminy Celestynów i Powiatu Otwockiego.

Zespoły podzielne zostały na dwie cztero drużynowe grupy w których rywalizowały w systemie „każdy z każdym”. Po dobrej grze nasi siatkarze uzyskali awans do fazy półfinałowej tam jednak przegrali swoje spotkanie. W meczu o trzecie miejsce nasza reprezentacja zmierzyła się z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Otwocku. Również w meczu o najniższy stopień podium musieliśmy uznać wyższość rywali i tym samy turniej zakończyliśmy na miejscu czwartym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *