Rozstrzygnięcie konkursu „Stop! Szanuj żywność – nie marnuj jedzenia”

Szkolny konkurs na plakat pod tytułem „Stop! Szanuj żywność – nie marnuj jedzenia” został rozstrzygnięty!

Jurorzy z przyjemnością oglądali kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier.

Po długich naradach jury konkursowe wybrało cztery zwycięskie prace. Wszystkie prace konkursowe można obejrzeć w galerii poniżej.

Oto lista zwycięzców, wraz z nagrodzonymi pracami:

1. miejsce – Natalia Stobiecka i Gabriela Osęka z klasy 1t

2. miejsce – Angelika Zagrajek i Aniela Krzak z klasy 2a

3. miejsce – ex aequo zajęli uczniowie: Julia Prudzińska i Natalia Siwiak z klasy 1t oraz Julia Łysiak i Antoni Pac z klasy 2c.

Jury konkursu przyznało również wyróżnienie dla ucznia klasy 1r – Pawła Drewnowskiego.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe oraz ocenę celującą z wybranego przedmiotu zawodowego gastronomicznego lub chemii. Pozostali uczestnicy otrzymali ocenę bardzo dobrą z wybranego przedmiotu zawodowego gastronomicznego lub chemii.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

Organizatorem konkursu był nauczyciel chemii i przedmiotów zawodowych p. Piotr Sabała