Gra szyfrów i spotkanie z Marszałek Sejmu p. Elżbietą Witek

W dniu 14 września 2022 r. uczniowie klasy 1d i 3c wraz z opiekunami grupy p. Dorotą Wawer i p. Alicją Piwnik uczestniczyli w pokazie Gry szyfrów – projektu Instytutu Pamięci Narodowej oraz zwiedzali gmach Sejmu. Możliwość dotykania broni czy eksponatów z epoki, słuchanie opowieści pasjonatów historii z grupy historyczno-edukacyjnej Szare Szeregi, była wspaniałą i żywą lekcją historii, w której młodzież mogła uczestniczy Natomiast spotkanie z Marszałek Sejmu p. Elżbietą Witek, która okazała się niezwykle serdeczną osobą oraz wykonanie pamiątkowej fotografii, na długo pozostanie w pamięci uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. St. Staszica w Otwocku. Będziemy z sentymentem wspominać ten dzień. Dziękujemy za spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *