Dwa zespoły w kolejnym etapie ogólnopolskiego konkursu ” Olimpiada Zwolnieni z teorii”


Gratulujemy uczennicom z dwóch zespołów przejścia do kolejnego etapu ogólnopolskiego konkursu „Olimpiada Zwolnieni z teorii”. Uczniowie ZSEG po raz kolejny realizują projekty społeczne w kategorii edukacja. W zespołach projektowych pracują uczniowie z klasy 2C i uczennica klasy 1D. Opiekunkami są panie: Alicja Piwnik i Dorota Wawer. A oto dwa projekty, które przeszły do kolejnego etapu: Europejski Festiwal Kultury Młodzi w Europie.
W konkursie chodzi o to, by zrealizować własny projekt, który poprawi Twoje otoczenie – a przy okazji nauczyć się wielu przydatnych umiejętności, poznać ciekawych ludzi i zdobyć międzynarodowe certyfikaty!
Robiąc projekt społeczny, uczniowie rozwijają kompetencje przyszłości takie jak zarządzanie, praca zespołowa, rozwiązywanie problemów, które są cenne na rynku pracy i zdobywają doświadczenie menedżerskie, którym będą mogli się pochwalić na rozmowach rekrutacyjnych.

Zapraszamy na fb poświęcone temu konkursowi: Zwolnieni z teorii w Ekonomie | Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *