Nasi biegacze na medal. Inauguracja sportowego roku szkolnego 2024/2025.

W ostatnim czasie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Otwockiego oraz półfinały województwa Mazowieckiego w biegach przełajowych indywidualnych oraz sztafetach chłopców i dziewcząt. Nasi uczniowie pokazali siłę i determinację w każdym biegu.

Miejsca medalowe w biegach indywidualnych naszego powiatu zajęli: 1 miejsce Patryk Donica oraz Barbara Gajgier, 3 miejsce Oskar Szczepański. Trzeba wyróżnić naszych uczniów, którym również udało się awansować do następnego etapu zawodów, są to: Sobolewski Daniel, Chodkiewicz Kacper, Chodkiewicz Szymon , Kazmierowicz Kacper, Wawer Szymon , Kaszubowska Marta, Parol Sandra, Krawczyk Kinga, Białogrodzka Kaja, Ćwiek Julia, Sygocka Iwona, Broniszewska Lena.

W sztafecie mieszanej na szczeblu powiatowym nasza szkoła zajęła 2 miejsce, tym samym dając nam awans na półfinały naszego województwa. Wystąpiliśmy w następującym składzie: Marta Kaszubowska, Barbara Gajgier, Aleksandra Soszyńska, Małgorzata Kwiatkowska, Parol Sandra, Kukhta Sofia, Krawczyk Kinga, Oskar Szczepański, Patryk Donica, Sobolewski Daniel, Chodkiewicz Kacper, Chodkiewicz Szymon, Kazmierowicz Kacper, Wawer Szymon. Miejsce zawodów: Otwock (dzielnica Świder).

Na zawodach półfinałowych województwa Mazowieckiego indywidualnie doskonale poradziła sobie Barbara Gajgier wygrywając swój bieg, jednocześnie kwalifikując się na poziom wojewódzki. Dodatkowo trzeba wyróżnić chłopców, którzy zajęli miejsca w pierwszej 10 i również zakwalifikowali się do Mistrzostw Mazowsza, są to: Patryk Donica, Oskar Szczepański, Daniel Sobolewski. Miejsce zawodów : Zielonka.

Czas na sztafety. Na poziomie półfinałów Mazowsza wystawiliśmy sztafety chłopców i dziewcząt. Po zaciętej walce nasze dziewczyny zajęły 5 miejsce. Wystąpiliśmy w składzie: Marta Kaszubowska, Barbara Gajgier, Aleksandra Soszyńska, Małgorzata Kwiatkowska, Parol Sandra, Kukhta Sofia, Oliwia Mroczek. Natomiast nasi chłopcy po doskonałym biegu każdego z nich zajęliśmy 1 miejsce, kwalifikując się na Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego. Wystąpiliśmy w składzie: Oskar Szczepański, Patryk Donica, Sobolewski Daniel, Chodkiewicz Kacper, Chodkiewicz Szymon, Kazmierowicz Kacper, Tomaszek Antoni. Miejsce zawodów: Piaseczno.

WIELKIE BRAWA DLA NASZYCH WSPANIAŁYCH UCZNIÓW!!!