Stypendystki Marszałka Województwa Mazowieckiego

Julia Masna i Natalia Malinowska z klas maturalnych, to stypendystki projektu pn. „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szkół zawodowych – Region Mazowiecki Regionalny”, realizowanego przez Województwo Mazowieckie w roku szkolnym 2023/2024. Program ten jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.

Program jest adresowany do uczniów z grup defaworyzowanych znajdujących się w niekorzystnej sytuacji społeczno-ekonomicznej, posiadających wysokie wyniki/osiągnięcia w zakresie przedmiotów i umiejętności zawodowych oraz przedmiotów ogólnych ze szkół prowadzących kształcenie zawodowe na terenie Regionu Warszawskiego Stołecznego i Regionu Mazowieckiego Regionalnego.

Nasze uczennice znalazły się w gronie 159 uczniów/uczennic z Regionu Warszawskiego Stołecznego oraz 308 uczniów/uczennic z Regionu Mazowieckiego Regionalnego i z sukcesem zrealizowały zawodowy projekt edukacyjny.

Stypendium przyznano na okres realizacji IPRZU od 1 stycznia 2024 r. do 31 sierpnia 2024 r. Kwota przyznanego stypendium dla jednego stypendysty wynosi 7 000 zł.

Serdecznie gratulujemy. Opiekunkami stypendystek były panie: Alicja Piwnik (rachunkowość), Marlena Gruza (hotelarstwo) i Ewelina Młynarska-Postek (hotelarstwo).