NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

26 września 2024 r. podczas VII Sesji Rady Powiatu Otwockiego VII kadencji nasi uczniowie oraz absolwenci wzięli udział w spotkaniu dla najlepszych maturzystów, laureatów oraz finalistów olimpiad szkół ponadpodstawowych, których organem prowadzącym jest Powiat Otwocki. Młodzież otrzymała nagrody Rady Powiatu Otwockiego za wyjątkowe osiągnięcia naukowe.

Nagrody dla maturzystów są uhonorowaniem ich ciężkiej pracy, systematyczności i trudu włożonego w zdobywanie wiedzy. Ich odzwierciedlenie miało odbicie w doskonale zdanym egzaminie dojrzałości, egzaminie zawodowym oraz wysokich miejscach podczas olimpiad. 🏅

Nagrody uczniom wręczyli: Dariusz Olszewski– Wicestarosta Otwocki wraz z Grażyna Kilbach – Przewodnicząca Rady Powiatu Otwockiego.

Absolwentom oraz ich rodzicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, spełniajcie swoje marzenia! 🌹🎉🥇