Najlepsze szkoły w rozgrywkach sportowych w roku szkolnym 2022/2023 – wręczenie nagród

Pierwszy kwartał roku jest dobrym czasem na podsumowanie roku ubiegłego. Ponad 2️⃣5️⃣0️⃣0️⃣ zawodników, 5️⃣0️⃣ zawodów w różnych kategoriach – to tylko kilka liczb podsumowujących Mistrzostwa Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych. Dzisiaj dokonaliśmy oficjalnego zakończenia Mistrzostw Powiatu Otwockiego Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych dziewcząt i chłopców, a najlepszym szkołom w rozgrywkach w roku szkolnym 2022/2023 Krzysztof Szczegielniak – Starosta Otwocki oraz Kinga Błaszczyk – Członek Zarządu Powiatu Otwockiego wręczyli nagrody. 🏆

Nagrody dla Szkół Ponadpodstawowych dziewcząt i chłopców trafiły do:

1 miejsce – Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Stanisława Staszica w Otwocku.

2 miejsce – Liceum Ogólnokształcące nr III im. Juliusza Słowackiego w Otwocku.

3 miejsce – Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Konstantego Ildenfonsa Gałczyńskiego w Otwocku.

Raz jeszcze gratulujemy Wam sukcesu, a opiekunom wsparcie, które przekazujecie uczniom!👏

Cieszymy się, że tak licznie bierzecie udział w rozgrywkach. Pamiętajcie, nie zawsze miejsce na podium oznacza sukces – ważny jest zapał, wola walki i gra fair play. 💪

Do zobaczenia na kolejnych zawodach w powiecie! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *