Wspólne kolędowanie

Zgodnie z tradycją naszej szkoły w ostatnim dniu przed przerwą świąteczną spotkaliśmy się na klasowych wigiliach, na których dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia. Wspólnie spędzony czas to chwile radosne, pełne wzruszeń i pozytywnych emocji. Tradycja śpiewania kolęd jest nieodłącznym elementem okresu Świąt Bożego Narodzenia.

 21 grudnia nauczyciele i uczniowie zebrali się w sali gimnastycznej, by wziąć udział w szkolnym kolędowaniu. Było to dla nas niezwykłe doświadczenie, które wyzwoliło pozytywne emocje i wprowadziło w atmosferę Świąt.

Niech te Święta będą czasem miłości, jedności i wspólnego świętowania w gronie najbliższych. Życzymy ciepłych chwil przy choince, uśmiechów na twarzach. Niech gwiazdka Betlejemska przyniesie światło i nadzieję, a Nowy Rok obdaruje sukcesami i spełnieniem marzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *