Staże zagraniczne we Włoszech w ramach projektu „Europejskie kwalifikacje”.

W dniu 19 listopada 2023 roku, 15 osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych, pod opieką dwóch nauczycieli, wyjechała na trzytygodniowe staże do miejscowości Spoleto we Włoszech. Odprawa na lotnisku, przelot do Rzymu, a następnie przejazd do Spoleto przebiegły bardzo szybko i już o godzinie 24.00, w Villa Redenta, uczestnicy mogli skorzystać z poczęstunku i odebrać klucze do pokoi.

Pierwszy dzień pobytu został przeznaczony na sprawy organizacyjne. Przydzielono miejsca praktyk, a następnie, pod kierunkiem pani Ewy Markowskiej, opiekunki stażu, grupa wyruszyła na zwiedzanie Spoleto, przy okazji odwiedzając hotele, restauracje i biura, w których uczniowie będą podwyższali swoje kwalifikacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *