Dzień Edukacji Narodowej

🌺

Nauczyciel … to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na całym świecie, bo któż inny mógłby każdego dnia ofiarowywać to, co w nim najlepszego, cudzym dzieciom?

(D. Beisser)

W piątek 13 października 2023 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji na uroczystym apelu spotkali się uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi. Pani Dyrektor Apolonia Żołądek podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie, cierpliwość, wyrozumiałość oraz życzyła siły i wytrwałości w dalszej pracy. Przedstawiciele SU oraz uczniowie skladali okolicznościowe życzenia.

Przy tej okazji Pani Dyrektor wręczyła nagrody wyróżnionym nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi.

Nauczyciele oraz pracownicy administracji i obslugi zostali odznaczeni w roku szkolnym 2023/2004 Medalami Kuratorim Oświaty.

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę otrzymali : Nowak Elżbieta i Zawadka Krzysztof

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę otrzymali: Fior Anna, Gniwek Ida, Gruza Marlena, Jedynak Ewa i Sasinowski Radosław

Nagrody Starosty otrzymali : Błaszczak Piotr, Grzybowski Dominik, Kwiecień Michał i Sabała Piotr

Nagrody Dyrektora otrzymali nauczyciele : Ćwiek Beata, Wojciechowska Joanna, Piwnik Alicja, Bąbel Jolanta, Bąk Kinga, Bylinka Marcin, Dąbrowska- Kusztal Małgorzata, Dura Jarosław, Gruza Marlena, Gryta Elżbieta, Guba Iwona, Jedynak Ewa, Jurkiewicz Beata, Kowalska Izabela, Kubicka Magdalena, Łazarczyk Katarzyna, Nowak Elżbieta, Pawlik Eugenia, Piskała Elżbieta, Rybak Jerzy, Szeląg Katarzyna, Szymaniuk Elżbieta, Wawer Dorota, Zakrzewska Dorota.

Pracownicy administracji i obsługi: Gniwek Ida, Kuźma-Dróżdż Anita, Grabarczyk-Banasiak Edyta, Osęka Katarzyna, Salamońska Wanda, Chudek Marek, Gniwek Dorota, Grzegrzółka Anna, Ignaciuk Krzysztof, Olszanka Bożena, Osęka Ewa, Owczarska Renta, Piętka Ewa, Sokół Małgorzata, Wilk Robert, Zawadka Krzysztof, Zdoliński Dariusz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *