Dzień Otwarty w ZSEG

Dnia 22 kwietnia 2023 r. w siedzibie naszej szkoły odbył się Dzień Otwarty dla uczniów klas ósmych z Powiatu Otwockiego. 

Mieli oni okazję zwiedzić obiekt szkoły, sale lekcyjne, strzelnicę, pracownie komputerowe i gastronomiczne. Młodszych kolegów oprowadzała młodzież naszej szkoły – przewodnicy ubrani w rozpoznawalne żółte koszulki. W większości sal odbywały się różne pokazy, gry, zabawy, przeprowadzano doświadczenia. W pracowniach gastronomicznych nasi goście mogli zobaczyć umiejętności uczniów klas gastronomicznych oraz spróbować smakołyków.

Swój punkt informacyjny mieli żołnierze z Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego. Dodatkowo przed szkołą odbył się pokaz musztry paradnej w wykonaniu uczniów klas mundurowych.


Naszą szkołę odwiedziło wielu ośmioklasistów wraz z opiekunami. Mamy nadzieję, że z wieloma z nich zobaczymy się po wakacjach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *