Matematyka jest wszędzie – konkurs fotograficzny 2023 dla uczniów ZSEG w Otwocku – nagrodzone prace

W związku z tegorocznym świętem liczby Pi zaprosiliśmy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „Matematyka jest wszędzie”. Każdy uczestnik mógł przesłać nie więcej niż trzy samodzielnie wykonane cyfrowo zdjęcia pokazujące matematykę w otaczającym nas świecie. Poniżej prezentujemy nadesłane prace.

https://padlet.com/MatematykaZSEG/matematyka-jest-wsz-dzie-konkurs-fotograficzny-2023-dla-uczn-hq6s7yf48iptaobo?fbclid=IwAR3ZqKkY8sXko5XS7uvjYfIzveBkYMVScZ60PgehkcYtri-lLmgWCdrKCBw

Jury w składzie p. Agnieszka Anasiewicz, p. Anna Fior, p. Magdalena Ratajczyk i p. Łukasz Domański po burzliwych obradach przyznało trzy równorzędne nagrody główne i dwa wyróżnienia. Autorom zdjęć serdecznie gratulujemy. Poniżej wyróżnione prace.

https://padlet.com/MatematykaZSEG/matematyka-jest-wsz-dzie-konkurs-fotograficzny-2023-dla-uczn-mn1wnrmx84lssjzt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *