Uczennica ZSEG w etapie centralnym „Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności”

W dniu 3 grudnia 2021 roku odbył się etap okręgowy Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności w Zespole Szkół Gastronomicznych im. prof. E. Pijanowskiego w Warszawie, w którym udział wzięła uczennica klasy IV o kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych – Zuzanna Korzeń. W tym roku temat przewodni olimpiady to „Żywienie w profilaktyce chorób układu krążenia”. 

Z przyjemnością informujemy, że Zuzanna Korzeń zakwalifikowała się do etapu centralnego i będzie walczyła o uzyskanie tytułu finalisty lub laureata. Uczennica przygotowuje się do olimpiady pod kierunkiem nauczycielek – Pani Katarzyny Szeląg i Pani Ewy Jedynak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *