UWAGA!

Mamy wolne miejsca w klasie technik ekonomista-oddział przygotowania wojskowego. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w próbie sprawności fizycznej w dniu 30 sierpnia (piątek) 2024 r. o godzinie 9.00.

Do sprawdzianu mogą przystąpić wszystkie chętne osoby, które już podjęły próbę sprawności fizycznej i nie zaliczyły jej, jak również te, które nie przystępowały do sprawdzianu.

Kandydaci obowiązani są przybyć do szkoły co najmniej 15 minut przed godziną 9.00 i mieć ze sobą:

• legitymację szkolną,

• zgodę rodzica/opiekuna prawnego na przystąpienie do próby sprawności fizycznej,

• orzeczenie lekarza podstawowej opieki zdrowotnej potwierdzające bardzo dobry stan zdrowia, umożliwiający przystąpienie do egzaminu sprawnościowego,

• strój sportowy,

• wodę.