Możesz również polubić
W czwartek 28.05 na Stadionie Legii odbył się Wielki Finał Olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Nie mogło nas tam zabraknąć! Wielki Finał to […]
Z radością informujemy, iż obie reprezentacje naszej szkoły: chłopców i dziewcząt wywalczyły złote medale drużynowe podczas Mistrzostw Powiatu Otwockiego w Lekkoatletyce! Były […]
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na spotkania z wychowawcami wg harmonogramu:
Uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy próbowali swoich sił w sporządzaniu tortów. Sami zobaczcie i oceńcie efekty ich pracy





























