Wycieczka do Fabryki Czekolady

15 października 2024 roku klasy 2g i 3t wraz z wychowawcami odwiedzili Fabrykę Czekolady E.Wedel.

Mogliśmy poznać tajniki produkcji czekolady krok po kroku – zobaczyć ziarna, powąchać półprodukty takie jak kuch i tłuszcz czekoladowy, spróbować swoich sił, uruchamiając zabytkowe maszyny produkcyjne, skosztować gotowych wyrobów a następnie samodzielnie zaprojektować opakowanie czekolady, pralinek czy słynnego Ptasiego Mleczka. Podglądaliśmy także linię produkcyjną oraz dekorowanie wedlowskich torcików. Zwiedzanie Muzeum zwieńczyło podziwianie panoramy Warszawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *