Ekipa Włoska pozdrawia ze Spoleto

Dnia 20 kwietnia 2024r. uczniowie klas trzecich o profilu technik rachunkowości, technik hotelarstwa, technik technologii żywności, technik żywienia i usług gastronomicznych, rozpoczęli swój staż zagraniczny we Włoszech w ramach projektu „Europejskie kompetencje zawodowe”.

Po bezpiecznym wylądowaniu na lotnisku Ciampino w Rzymie około godziny 21.00 wyruszyli w dalszą drogę autokarem do Spoleto. Przyjazd do Villa Redenta przebiegł szybko i bezpiecznie. Po krótkim posiłku i odebraniu kluczy do przydzielonych pokoi, młodzież udała się na zasłużony odpoczynek.

Kolejnego dnia, po śniadaniu, uczestnicy projektu spotkali się z opiekunem stażu Panią Ewą Markowską, która przydzieliła im miejsca praktyk. Następnie młodzież ZSE-G wyruszyła na zwiedzanie Spoleto, biur, hoteli, restauracji, w których będą odbywali staż.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *