Złota jesień dla uczniów klas mundurowych w turnieju Warsaw Deyna Cup !!!

20 października odbył się turniej piłkarski klas mundurowych ,,Warsaw Deyna Cup’’. Nasi uczniowie okazali się najlepszą drużyną na całym turnieju, wygrywając wszystkie mecze nie tracąc przy tym ani jednej bramki, a zdobywając ich aż 26! Brawo dla naszego zespołu, który wystąpił w składzie : Oskar Szczepański, Filip Wojtaś, Jan Młot, Jakub Krawczyński, Kamil Popławski, Dawid Kąkol, Michał Sobków, Bartłomiej Galas, Igor Jabłoński, Wojciech Sawski, Klaudiusz Sobota, Franciszek Papis, Kacper Krawczyk. Dodatkowo dwóch naszych uczniów zdobyło nagrody indywidualne, nagrodę najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Oskar Szczepański, a nagrodę najlepszego strzelca Jan Młot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *