Najlepsi maturzyści oraz laureaci i finaliści olimpiad

Najlepsi maturzyści oraz laureaci i finaliści olimpiad z czterech szkół ponadpodstawowych, których organem prowadzącym jest Powiat Otwocki, wczorajszego ( 28 wrzenia) popołudnia, podczas LXV Sesji Rady Powiatu otrzymali nagrody za wyjątkowe osiągnięcia naukowe.

Nagrody dla maturzystów są uhonorowaniem ich ciężkiej pracy, systematyczności i trudu włożonego w zdobywanie wiedzy. Ich odzwierciedlenie miało swoje odbicie między innymi w doskonale zdanym egzaminie dojrzałości, egzaminie zawodowym oraz wysokich miejscach podczas olimpiad.

Nagrody wręczali: Krzysztof Szczegielniak – Starosta Otwocki wraz z Grażyna Kilbach – Przewodnicząca Rady Powiatu Otwockiego. Uroczystość poprowadziła Kinga Błaszczyk – Członek Zarządu Powiatu Otwockiego.

Nagrodzonym oraz ich rodzicom, którzy przybyli razem ze swoimi dziećmi raz jeszcze serdecznie gratulujemy. Życzymy Wam dalszych sukcesów, podążajcie dalej obraną drogą – trzymamy kciuki za Wasze kolejne – dorosłe, świadome wybory! Wierzymy, że już za jakiś czas wykorzystacie swoje umiejętności i wiedzę w realizacji swoich zawodowych marzeń!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *