Pożegnanie uczniów klas maturalnych

W piątek, 28 kwietnia 2023r., w ZSEG w Otwocku odbyła się uroczystość zwana „ostatnim dzwonkiem”, czyli pożegnanie uczniów klas czwartych technikum. Uroczystość tę po wprowadzeniu sztandaru, przemówieniem rozpoczęła pani dyrektor Apolonia Żołądek. Pani dyrektor skierowała do absolwentów szczere życzenia i wręczyła nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce, zachowaniu oraz aktywności na rzecz środowiska szkolnego i lokalnego. Następnie głos zabrał pan Krzysztof Szczegielniak – starosta otwocki, który pogratulował naszym uczniom sukcesów a najlepszym wręczył nagrody. Potem swoje podziękowania dla dyrekcji i pracowników szkoły wyraziła Marta Starosz – uczennica z najlepszą średnią ocen, a na koniec przedstawicielka młodszych klas Weronika Szostak ciepło pożegnała starszych kolegów, którym wręczono upominki na szczęście. Drodzy maturzyści! Żegnamy Was życząc, by spełniło się jak najwięcej Waszych marzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *