Szkolenie strzeleckie dla klas wojskowych

W dniu 22 marca br. uczniowie klas mundurowych 2a i 3awzięli udział w szkoleniu w Warszawskim Centrum Strzeleckim „Falcon” mieszczącym się przy ulicy Migdałowej 4 w Warszawie. Młodzież doskonaliła tam swoje umiejętności z obsługi broni palnej i zdobywała kolejne doświadczenie  strzeleckie. Zajęcia rozpoczęły się od zapoznania uczestników szkolenia z obiektem strzelnicy i zasadami bhp podczas szkolenia ogniowego. Następnie uczono ich poprawnych postaw strzeleckich, które wykorzystywali przy skutecznym prowadzeniu ognia z krótkiej i długiej broni palnej. Zajęcia przeprowadzane były w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze pod czujnym okiem doskonale wyszkolonych i doświadczonych instruktorów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *