Prezentacja oferty edukacyjnej Akademia Leona Koźmińskiego 

W dniu 15 marca 2023 roku uczniowie klasy 4c8 wraz z wychowawcą p. Przemysławem Poredą odwiedzili Akademię Leona Koźmińskiego. Podczas spotkania młodzież miała możliwość zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną uczelni, terminami rekrutacji, warunkami studiowania.  

Dodatkowo wysłuchali wykładu “Psychologia pieniądza” wygłoszonego przez p. Marcina Matyję. Podczas wykładu młodzież usłyszała, że pieniądz budzi emocje i wpływa na nasze zachowania w różnych sytuacjach dnia codziennego.  

Akademia Leona Koźmińskiego to światowej klasy uczelnia biznesowa szerokiego profilu. 

Pełna oferta znajduje się na stronie uczelni: 

Oferta edukacyjna | Akademia Leona Koźmińskiego Warszawa (kozminski.edu.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *