Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Uczennica klasy 2D, Maria Wasążnik, wzięła udział w Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Poszczególne etapy odbyły się: 

– gminny 10 lutego 2023 r.,

– powiatowy 10 marca 2023 r.

w Zespole Szkół Nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Otwocku.

W eliminacjach gminnych Marysia zajęła 2. miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych. To dało jej przepustkę do etapu powiatowego. Podczas tego etapu uczennica bardzo dobrze rozwiązała test wiedzy  teoretycznej i zakwalifikowała się do części praktycznej turnieju. Tu wspaniale poradziła sobie z wylosowanym zagadnieniem z praktyki pożarniczej i w finale zajęła 3. miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Marysiu, gratulujemy sukcesu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *