Spotkanie klas maturalnych z przedstawicielami uczelni Collegium Civitas

Uczniowie klas maturalnych stoją właśnie przed decyzją dotyczącą ich dalszej drogi życiowej.

Dlatego też dnia 7 marca 2023 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Collegium Civitas z Warszawy. Uczniowie klas 4bg oraz 4cg mieli możliwość zapoznania się z pełną ofertą edukacyjną uczelni, terminami rekrutacji, warunkami studiowania.  

Dodatkowo młodzież wysłuchała wykładu “Branża e-marketingu Ciebie potrzebuje – powiemy Ci dlaczego” wygłoszonego przez p. Ewę Opach, która jest dyrektorem ds. Edukacji i certyfikacji IAB Polska DIMAQ, wiceprzewodnicząca Sektorowej Rady ds.. Kompetencji Komunikacji Marketingowej.   

Collegium Civitas w Warszawie kształci m.in. na kierunkach: zarządzanie, dziennikarstwo i nowe media, stosunki międzynarodowe, socjologia.  

Pełna oferta znajduje się na stronie uczelni: 

Kierunki i specjalności – Collegium Civitas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *