Tydzień Zawodowca w Ekonomiku – branża ekonomiczna i hotelarska 

W ramach Tygodnia Zawodowca (2.03-08.03.2023 r.) uczniowie uczący się w zawodzie Technik Ekonomista, Technik Rachunkowości oraz Technik Hotelarstwa uczestniczyli w lekcjach online o finansach z projektu “Bakcyl”. Patronat nad projektem edukacyjnym sprawuje Warszawski Instytut Bankowości w Warszawie.  

Tematy lekcji, jakie zostały omówione, to: „Moje finanse – myślę przedsiębiorczo”, „Mądre inwestowanie”, „Cyberbezpieczeństwo” i „Rynki finansowe – zaufanie w biznesie”.  

Dzięki edukacji finansowej lekcji z Bakcyla, nasza młodzież poszerzyła swoją wiedzę m.in. z zakresu, jak budować swoją przyszłość finansową, jak mądrze podejmować decyzje o inwestycjach oraz, jak być bezpiecznym w internecie. 

 Koordynatorem Tygodnia Zawodowca w roku szkolnym 2022/2023 był p. Przemysław Poreda.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *