Konkurs matematyczny EUKLIDES – edycja XXII

Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią, w bieżącym roku szkolnym odbywa się kolejna, już XXII, edycja Konkursu Matematycznego „Euklides”, w którym od lat braliśmy aktywny udział.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych z siedzibą w Bydgoszczy, a także Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wilnie (Litwa). W zawodach biorą udział uczniowie techników z Polski oraz młodzież szkół litewskich.

Dnia 22 grudnia odbyły się eliminacje szkolne, w których wzięli udział uczniowie klas I, II, III i IV naszego Technikum nr 1 w Otwocku. Do zawodów II stopnia (rejonowych) zakwalifikowała się uczennica:

Natalia Górska z klasy 4c8.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w zawodach rejonowych, które odbędą się 23 marca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *