Międzyklasowy turniej halowej piłki nożnej rozstrzygnięty!

W poniedziałek 12 grudnia na boisku hali sportowej ZSEG Otwock odbyły się finały międzyklasowego turnieju halowej piłki nożnej o puchar Dyrektora ZSEG Otwock. Trzecie miejsce w zawodach po rzutach karnych zdobyła klasa 4a8. Pierwsze miejsce w turnieju po dogrywce wywalczyła klasa 4AG. Najlepszym strzelcem z dwunastoma bramkami został Eryk Cieślak, a najlepszą bramkarka turnieju została Kinga Konowrocka. W zawodach wzięło udział szesnaście klasa które rywalizowały ze sobą w systemie pucharowym. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy wygranej! Organizatorem turnieju był zespół wychowania fizycznego ZSEG Otwock.

Poniżej klasyfikacja czterech najlepszych drużyn turnieju:

1.Klasa 4AG

2.Klasa 3A

3.Klasa 4A8

4.Klasa 2A

– Najlepszy strzelec turnieju: Eryk Cieślak – 12 bramek

– Najlepsza bramkarka turnieju: Kinga Konowrocka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *