Olimpiada ” Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Od września do listopada 2022 uczniowie klas II, III oraz IV Technikum ekonomicznego oraz rachunkowości brali udział w projekcie organizowanym przez ZUS. Nauczyciele naszej szkoły: pani Marlena Gruza, pani Anna Jagodzińska – Mateńka oraz koordynator projektu pan Przemysław Poreda, przeprowadzili w powyższych klasach zajęcia z cyklu Lekcje z ZUS dot. systemu ubezpieczeń społecznych w Polsce.

22 listopada w I etapie szkolnym Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” wzięło udział 37 uczniów. O godz. 13:00 w trybie stacjonarnym uczniowie rozwiązali w czasie 30 minut samodzielne test składającego się z 20 pytań jednokrotnego wyboru.
Najlepszy wynik uzyskali:

Kinga Piętka 4 Technik Ekonomista

Marta Starosz 4 Technik Ekonomista

Zofia Pietrasińska 4 Technik Ekonomista


Gratulacje!

Uczniowie naszej szkoły zostali zgłoszeni do kolejnego etapu, teraz czekamy na kwalifikację do wojewódzkiego finału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *