Zawody powiatowe w Tenisie stołowym

18 listopada 2022 roku odbyły się zawody na szczeblu powiatowym w tenisie stołowym. W tym roku zostały zorganizowane w naszej szkole. Udział brali uczniowie z czterech różnych szkół:

-Liceum nr. 1 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego,

-Liceum nr. 3 im. Juliusza Słowackiego, 

-Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Stanisława Staszica,                                                            

-Zespół Szkół nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie (Nukleon).                                                                         

Dziewczyny z naszej szkoły w składzie: Julia Smolak, Julia Frelek, Kinga Konowrocka, Krawczyk Anna, pokazały się ze świetnej strony i  zdobyły indywidualnie odpowiednio 1, 3 oraz 4 miejsce, czym zagwarantowały naszej szkole pierwsze miejsce drużynowe w kategorii dziewcząt, drugie miejsce zajął Słowak, trzecie – Nukleon a czwarte Gałczyn.

Chłopcy reprezentowali szkołę w składzie: Jakub Kowalski, Jakub Jączyk, Maksymilian Reda, Bartosz Witos. Po ciężkich i wyrównanych meczach chłopcy z naszej szkoły zajęli ostatecznie 4 miejsce drużynowe z niewielką stratą punktową do podium. Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z ,,Nukleonika’’ zajmując pierwsze miejsce, drugie  miejsce – Gałczyn, trzecie – Słowak.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *