UDANE ROZPOCZĘCIE SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2022/2023.

                28 września 2022 roku, po trzech latach przerwy, wznowione zostały międzyszkolne zawody sportowe w Powiecie Otwockim. I tak jak przed laty, rywalizacja na poziomie szkół ponadpodstawowych rozpoczęła się Mistrzostwami Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Rewelacyjnie te starty rozpoczęli uczniowie ZSEG, zdobywając zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców, złote medale w końcowej klasyfikacji drużynowej.

                Do najlepszych zawodników naszej szkoły, którzy zdobyli medale indywidualnie w swoich grupach wiekowych, należeli: I miejsce – Maja Żmudzin (1r), Kinga Konowrocka (4ag), Patryk Donica (2c), Filip Wojtaś (4a8); II miejsce – Marta Kaszubowska (3a), Aleksandra Wójcik (4a8), Oskar Szczepański (3a); III miejsce – Natalia Kaszubowska (2a), Klaudia Żmudzin (4r8)

                Należy tu jednak wymienić wszystkich uczniów ZSEG ponieważ każdy start i punkt był na wagę złota w klasyfikacji końcowej (w nawiasie zajęte miejsce): Alona Litvynenko (4), Małgorzata Kwiatkowska (12), Weronika Zawada (6), Iwona Sygocka (7), Sandra Parol (8), Karolina Połosak (4), Natalia Fedyna (7), Wiktoria Kędziorek (8), Natalia Kośmicka (4), Julia Smolak (5), Mariola Włodarczyk (6), Nikodem Górski (6), Antoni Rak (7), Mateusz Hibner (10), Szymon Chodkiewicz (12), Jarosław Młot (13), Kacper Sapko (14), Maksymilian Reda (4), Bartłomiej Galas (11), Jakub Książek (12), Marcin Ładno (15), Jakub Krawczyński (5), Daniel Sobolewski (6), Kacper Chodkiewicz (8), Igor Jabłoński (15), Adrian Paziak (8), Maciej Tomaszewski (10), Maciej Klepczyński (12), Igor Kalinowski (14)

Gratulujemy wszystkim naszym uczniom!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *