Szkoła – Ambasador Parlamentu Europejskiego ZSEG w Otwocku

W dniu 15.11.2021r. w Warszawie odbyło się szkolenie dla Młodszych Ambasadorów ze szkół uczestniczących w ogólnopolskim programie EPAS. Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Otwocku reprezentowały: z kl. 2a Amelia Kopka i Izabela Chodkiewicz oraz z kl. 4c Weronika Konarzewska wraz z opiekunem nauczycielem wos-u, Starszym Ambasadorem p. Dorotą Wawer.

Spotkanie rozpoczęło się od integracji oraz wymiany doświadczeń między Młodszymi i Starszymi Ambasadorami z różnych szkół znajdujących się w województwie mazowieckim oraz łódzkim. Uczestnicy mogli sprawdzić swoją wiedzę w quizie o PE i Europie, zastanawiali się nad przyszłością UE w 2030 r., aktywnością we Wspólnocie Europejskiej oraz celach młodzieżowych zaplanowanych na lata 2020-2027 przez UE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *