Otrzęsiny klas pierwszych

W piątek 15.10.2021 roku w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych.

Uczniowie brali udział w sześciu konkurencjach, których wykonanie zostało ocenione przez jury. Kolejne zadania wykonywali reprezentanci poszczególnych klas. Najpierw pierwszoklasiści musieli odpowiedzieć na pytania związane z naszą szkołą. Koleją konkurencją było narysowanie, z zasłoniętymi oczami, portretu wychowawcy. W dalszej kolejności uczniowie zostali poddani sprawdzianowi smaków, a następnymi konkurencjami były:  zaprezentowanie się w stroju wybranej postaci z bajki, przedstawienie wiersza lub odśpiewanie piosenki o tematyce związanej z kierunkiem kształcenia danej klasy. Otrzęsiny zakończyły się tańcem przedstawicieli poszczególnych klas z wychowawcami.

Wszyscy uczniowie wykazali się kreatywnością i poczuciem humoru, ale zwycięzcą mogła zostać tylko jedna klasa – pierwsze miejsce uzyskała klasa 1r.

Wygrani otrzymali dyplom i możliwość zwolnienia z pisania niezapowiedzianej kartkówki.

Otrzęsiny, jak co roku, okazały się świetną zabawą i znakomitym sposobem integracji pierwszoklasistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *