Projekt społeczny w ramach zwolnionych z teorii 2020/2021

Jednym z poważniejszych problemów dzisiejszych czasów jest brak tolerancji, który często spowodowany jest strachem przed „innością”. Skutkami nietolerancji, czy dyskryminacji mogą być problemy psychiczne, niska samoocena i brak wiary w siebie. Nasz projekt skupia się na szeroko pojętej tolerancji, a także na ukazaniu, że stereotypy związane z płcią są złe. Tym projektem chcemy zwiększyć wiedzę na temat pojęcia tolerancja, czym brak tolerancji się objawia i do czego może doprowadzić jej brak. 

Projekt „Czas na tolerancję” ma pokazać osobom w każdym wieku, że w naszym otoczeniu są osoby, które przez dyskryminację, czy niezrozumienie, czują się nieswojo. W ramach projektu przeprowadzone zostały warsztaty, na których m.in pokazano, co czuje osoba dotknięta nietolerancją. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *